Nie marnujemy soboty – Jak co sobotę zapraszam Was do spędzenia wartościowego czasu z Waszymi Pociechami:) Jestem przeciwniczką marnowania czegokolwiek, i uważam, że można zrobić fantastyczny użytek z opakowań, których jedynym celem jest tak na prawdę sprzedaż.

Dziś przygotowałam makietę z pendolino, lub jak wolę Pędź-doliną:) W folderze pod tytułem Pendolino-Fotobasnie znajdziecie dwa pliki – .pdf i .jp, format A4, do samodzielnego wydruku na grubszym papierze. Potem wycinanki, przyklejanki i zabawa gotowa:)

Muszę Wam przyznać, że hasło „nie marnujemy soboty” urzeczywistniam dzisiaj w sposób maksymalny. Po ostatnich wiatrach dorwało mnie przeziębienie i lekka maligna, nie przeszkadza to jednak nie marnować czasu i poświęcić go na coś pożytecznego:) Całą resztę planów choróbsko mi oczywiście pokrzyżowało… Co zrobić:) Mam nadzieję, że wybaczą mi Te, z którymi miałam dzisiaj być:)

Mam przynajmniej nadzieję, że darmowe makiety zainspirują Was to do zabawy z Maluchami:) Dajcie znać w komentarzach, lub wyślijcie zdjęcia jak idzie.
Możecie też pobrać poprzednią makietę z zeszłego tygodnia:)

Miłego weekendu:)

PS. Nie mam jeszcze pomysłu na przyszłotygodniową sobotę… Pomożecie?:) 

Pobierz