Przed Świętami Wielkanocnymi chcę Wam podarować angażujący rodzinę upominek – mianowicie etykietki na wielkanocny stół. To moja propozycja spędzania świątecznego rodzinnego czasu. Przygotowałam ją dla Was razem z Zającem Ernestem:)

JAK WYGLĄDAJĄ ETYKIETKI?

Na każdej etykietce członek rodziny może pochwalić się, czym słynie w gronie swoich najbliższych. Ja podzieliłam się z Wami w tym krótkim tutorialu, że nie umiem wycinać, bo to oczywiście prawda, jak widać:)

Na odwrocie mamy trzy jajka, które można dowolnie pomalować. Im bardziej złożony wzór, tym lepiej! Tylko nie pokazujmy tych pisanek nikomu w rodzinie. Ponieważ przy Wielkanocnym stole możemy się wspólnie zabawić w „Zgadnij jakie mam pisanki”. Z książki o zającu Erneście (link) wiecie już, jakie pisanki ma w koszu ten wesoły zwierzak. Czas na Was!

NA CZYM POLEGA ZABAWA?

Każdy z członków rodziny siedzących przy stole może zadać po jednym pytaniu, na które odpowiadamy „Tak” lub „Nie”. Kto pierwszy zgadnie jaki macie wzór na pisance może dostanie od Was nagrodę? Wielkanocnego buziaka, albo słodką przekąskę? My w rodzinie przepadamy za miętowymi czekoladkami, tofifkami i ptasim mleczkiem. Po jednym za wygraną?:)

DLA KOGO?

Etykietki na Wielkanoc to świetna sprawa i doskonały pomysł na urozmaicenie czasu spędzanego przy świątecznym stole. Dzieciaki uwielbiają takie aktywności. Chwalenie się sobą to też forma podbudowania swojej wartości. Oprócz tego etykietki na wielkanocny stół to piękne dekoracje, które wzbogacą świąteczne ozdoby:) Zachęcam Was z całego serca do pobrania etykietek wielkanocnych:)

Etykietki do pobrania niżej. UWAGA czas na pobranie etykietek jest ograniczony tylko do Świąt Wielkanocny 2018.

Do zobaczenia!

PS. Możecie też dołączyć do mnie na facebooku, gdzie pomagacie mi stworzyć kolejne książki! :)

PS2. Książka o wielkanocnych przygodach Twojego Dziecka i zająca Ernesta kosztuje taniej, bo 150 zł z kodem, który możecie znaleźć na fotobaśniowym fanpage’u lub instagramie:) Promocja trwa do 15 marca!

Pobierz

Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd. Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym.