GWIAZDKA Z NIEBA

Udało mi się zakończyć swój pierwszy przedświąteczny sezon  Gwiazdkowych Fotobaśni. Fotoksiążka z Misiem i skradzioną Gwiazdką w rolach głównych, spotkały się z Waszym wielkim uznaniem. Szkoda, że czas na zamówienia już minął, teraz z niecierpliwością będę czekać do przyszłego roku. Mam nadzieję, że Wy razem ze mną.
Jedno wiem na pewno, coś czego nauczyliście mnie przez ostatnie tygodnie – z pewnością sezon przedświąteczny zacznę wcześniej, nawet przed 1 listopada, by mieć pewność, że każda fotoksiążka zostanie na czas dostarczona do wszystkich grzecznych dzieci.

Oczywiście ja sama nie jestem fanką ubierania choinki w lipcu, ale proces przygotowania książki do druku jest bardzo złożony i pracochłonny.

NASZA FOTOBAŚŃ
Świąteczna, spersonalizowana bajka dla dzieci pod tytułem „Pomóż mi znaleźć gwiazdkę” to piękna opowieść, której akcja rozgrywa się w wigilijną noc. Bohater lub bohaterowie książki, czyli Wasze dzieci, są zaniepokojone faktem, że w domu Niedźwiadka brakuje świątecznych elementów. Miś ze smutkiem przyznał, że to dlatego, że w tym roku na niebie nie pojawiła się świąteczna gwiazdka, a bez niej święta się nie odbędą.

Na szczęscie rezolutni bohaterowie, którymi mogą zostać Wasze Dzieci, namawiają zwierzątka do wszczęcia poszukiwań.
Błądząć po lesie w końcu udaje się odnaleźć zgubę.
Okazało się, że to Lis schował gwiazdkę, ponieważ sądził, że wtedy będzie mógł mieć święta przez cały rok.
Dzieci na szczęscie wytłumaczyły liskowi-chytruskowi co i jak.
Błąd został naprawiony, a na końcu książki zjawia się Mikołaj.

WASZE DZIECI
Nasza fotoksiążka to nie tylko piękny prezent, ale po latach wspaniała pamiątka. Doskonała personalizowana bajka dla dzieci wykorzystuje przynajmniej 14 zdjęć, chętnie wrzucamy też zdjęcia Rodziców, Dziadków, co sprawia, że dziecko jest bardziej zaangażowane w lekturę, a po latach chętniej wróci do bajki. Może nawet po to, żeby swoim dzieciom pokazać jak wyglądali ich pradziadkowie?

Od Autorki

 

Chcę Wam bardzo podziękować za wiele ciepłych słów pod adresem naszego Misia, za Wasze zamówienia oraz szczerą chęć stania się częścią naszej baśniowej opowieści.

Życzę Wam abyście umieli odnaleźć w sobie dziecięcą radość każdego dnia, żebyście zapominali o problemach, umieli odnaleźć wzruszenie i dzielili się tym co macie najlepsze z całym światem.

Życzę Wam również, żeby udało się nam zrealizować przyszłoroczne fotobaśniowe plany. Rok zacznie się specjalną książką dla Dziadków i Wnuków, dalej będzie też Baśń dla Mam, oraz Wiosenna odsłona Fotobaśni – to ostatnia pora roku jakiej nam brakuje w kolekcji,

Będziemy się też mogli spotkać na poznańskich targach książki dla dzieci i młodzieży już w marcu. A dla zakochanych Mamusiów i Tatusiów coś specjalnego już w walentynki.

Będzie się działo i na pewno nie będziemy się nudzić:) Tymczasem do karpia i pierogów z kapustą:)

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku:)