Body

Fotobaśnie.pl

ODBIERZ 10% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAKUPY

Zapisz się na newsletter

Imię
Nazwisko
Adres e-mail

Body dla dziecka ze zdjęcie

Body dla dziecka ze zdjęciem dla wszystkich Mam, które wstają co trzy godziny na karmienie, pogromczyń bolących dziąsełek, łagodzicielek kolek, witających jutrzenkę z nadzieją… na sen  [🙂]

Body dla dziecka ze zdjęciem szczęśliwej, choć wiemy, że odrobinę zmęczonej Mamy możesz dostać w czterech kolorach i czterech rozmiarach.

Kolory body do wyboru:  biały, zielony, niebieski, czarny.

Rozmiary body do wyboru: 3-6 m-cy, 6-12-m-cy, 12-18 m-cy oraz 18-24 m-cy.

Tekst na naszym body, jest prosty, ale o niezwykłej głębi przekazu:

Mama Julci*

*tak wygląda, kiedy jest wyspana

Body dla dziecka ze zdjęciem to świetny pomysł zarówno na prezent, jak i nietuzinkową pamiątkę. Wystarczy, że wyślesz nam jedno zdjęcie, (np. z letnich wakacji) oraz napiszesz jak nazywa się Pociecha spędzająca Ci sen z powiek.

Fotobaśnie zajmą się resztą:)

Koszt z wysłką: 99zł

body

Ps. Jesteśmy zdania, że nic tak nie usypia jak dobra lektura przed snem. Dla Twojego Maluszka polecamy piękną Fotobaśń – bajkę o malutkiej myszce ze zdjęciami Twojej Pociechy. Stworzona idealnie do wieku, o grubych, otwieranychna sztywno kartach i uszlachetniana gąbką. Książka zawiera piękne i proste ilustracje, które nie męczą małego człowieka.

Książka uczy dziecko odróżniać wielkości, zaczynając od porównania skali bardzo malutka myszka – małe dziecko – duża mama, przechodząc przez różne aktywności – jak wysoko skaczesz, jak dużą łyżeczką jesz, a kończąc na opisie ogromnej miłości mamy do dziecka. Tak pomyślana bajka jest nie tylko piękną książeczką, ale cudowną rodzinną pamiątką, w której zawarte będą piękne wspomnienia.

Do każdej bajki dołączona jest myszka tulanka, która dodatkowo pozwala zrozumieć dziecku jak mała jest myszka. Całość to na prawdę przepiękny prezent.

Bajkę znajdziesz tutaj: Malutka Myszka

Skontaktuj się z nami